אינווסטק גלובל

מצאתי את אינווסטק גלובל investech global קרן גידור טכנולוגית ייחודית
אינווסטק גלובל פורצת דרך בתחום הטכנולוגיה והמסחר, פיתחה מערכות מחשב אשר יודעות לזהות הזדמנויות בשווקים הגלובליים בשוקי ההון ובאמצעות הקוד מחשב שפיתחו יודעים להכות את תשואת השוק ולייצר תשואה חיובית מבלי קשר לתשואת השוק הכללית, בין אם המגמות חיוביות או שליליות, בין אם השווקים והמדדים מטלטלים או מדשדשים. אותה אינווסטק גלובל פיתחו מספר מודלים מתוחכמים שמבוססים על מספר אסטרטגיות, אותם מודלים עובדים סימולטנית בו זמנית ומחפשים הזדמנויות כמו כשלי שוק, ארביטראזים ועוד, אוספים ביסים קטנים לאורך זמן עם תוחלת הצלחה מרשימה. כל זאת מתחת לרדר.
אגב האלטרנטיבות הקונבנציונליות להשקעות כמו בתי השקעות, יועצי השקעות בבנק, השקעות מסורתיות לא ידעו לייצר תשואה חיובית בכלל בשנתיים האחרונות, לא גירדו את האפס.
לפי מה שבדקתי על אינווסטק גלובל הם ידעו לייצר בשנת 2015 שנה סוערת כ-15.8%+ בסטיית תקן נמוכה פי כמה מהאלטרנטיבות הקונבנציונליות שידעו לייצר תשואה שלילית או גירדו את האפס.
אינווסטק גלובל השיקה קרן גידור ייחודית שניתן להצטרף אליה כשותפים מוגבלים, שמה של הקרן איי ג׳י פאונד, מה שידוע שמספר היישויות שיכולים להצטרף להשקעה בקרן מוגבל ולכן כדאי לבדוק אותם היום כי בקרוב ייסגרו השערים ולא יוכלו להצטרף משקיעים להצלחה של אינווסטק גלובל.

הקישור לאתר אינווסטק גלובל: http://www.investech-il.com/

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>