מלון למתחתנים

מלון לליל הכלולות של הזוג המתחתן הוא עניין חשוב, הזוג שמתחתן רוצה שיהיה לו ביום החשוב והשמח, ביום החתונה נוחות מקסימאלית גם בהתארגנות ביום החתונה וגם בלילה אחרי החתונה שחוזרים למקום נעים ומפנק.

צריך לבדוק כמה דברים לפני שסוגרים על מלון לזוג שמתחתן.

ראשית יש לבדוק מרחק לוגיסטי של המלון מאולם האירועים, יש לקחת בחשבון שביום הזה רוצים גם שהכלה תתארגן לאירוע עם הצוות שמכין אותה, אם זו מאפרת, עיצוב שיער. יש לקחת בחשבון מרחק ממקומות לצילום הזוג לפני ערב החתונה. כאשר החתן מגיע לאסוף את הכלה מהמלון יש רצון לתעד את הזמן הזה, לאחריו יוצאים לאתר צילומים באיזור, עדיף שלא יהיה רחוק מהמלון, יש לקחת בחשבון גם שלאחרי הצילומים יש להגיע לאולם וזה גם זמן נסיעה ופקקים בדרך.

צריך לבדוק אם בחדר המלון יש מספיק מרחב להתארגנות הכלה, עם המאפרת של הכלה, עם מעצב השיער של הכלה, עם המלוות של הכלה ועם צלמים שיבואו לצלם חלק מההתארגנות של הכלה לאירוע החתונה.

לאחר מכן לבדוק שיש מספיק מקומות לצילום תמונות ורקע במלון ובסביבתו לצילומי החתן והכלה רגועים ושלווים לפני אירוע החתונה שלהם ולאחריו שהם חוזרים עייפים ורוצים רק להירגע אחרי היום העמוס של החתונה וההתארגנות.

חשוב שהמלון יהיה ברמה גבוהה כי זה היום החשוב לחתן והכלה והם אמורים להיות רג

 

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>