ליסינג מימוני

מתכנן לקנות רכב פרטי או מסחרי?
מחפש פיתרון מימון?
יש לך תקציב מצומצם?
מחפש מימון חוץ בנקאי?
יש פיתרון!!
היום ניתן לקבל הלוואה לקניית רכב בבנק או בחברת ליסינג, נותנים סכום ראשוני, תשלום חודשי ובסיום כמה שנים את ההפרש.
הגמישות בסכומים תלויה בך הלקוח שבא עם הון עצמי מסויים לצורך רכישת הרכב, מתאימים לך את לוח הסילוקין של ההלוואה ע"פ יכולת ההחזר החודשית שלך ולכמה שנים תקופת ההחזר, קובעים לך כמובן את אחוז הריבית ואם מחליטים חלק מהסכום נשאר כסוג של הלוואת בלון לסוף התקופה.
הליסינג המימוני בעצם נותן מענה לצורך קיים, משהו שהוא מאוד פופולארי בימינו, לא פוגע במסגרת האשראי בבנק ברוב המקרים ניתן כאשראי חוץ בנקאי.
הסכום הראשוני משולם, מקבלים את הרכב לשימוש, משלמים את הליסינג ע"פ לוח הסילוקין ובסיום התקופה הרכב שלך.
הביטחונות הן שיעבוד הרכב והביטוח המקיף שלו לטובת המלווה, חברת הליסינג, בדר"כ ערך הרכב במימוש מהיר באם הלווה לא עומד בתשלום בנקודת זמן מסויימת, מבחינת המלווה גבוה יותר מיתרת ההלוואה (הרי ניתן סכום ראשוני ותשלומים שוטפים לתקופה מוגבלת של 3 5 שנים בדר"כ)
המלצת גרגמל- גשו קבלו הצעת מימון מגורם לבחירתכם, לנו יש אפשרות להפנות אתכם לחברת ליסינג ייחודית שתתן לכם הצעת מימון הכוללת רכישת רכב מכל סוג ודגם שתבחרו במחיר מוזל ומופחת לאחר הנחה במחיר הרכב עצמו ובתנאי מימון אטרקטיביים ביותר כך שתקבלו את העסקת ליסינג המשתלמת ביותר.
תקבל רכב חדש במחיר נמוך ובהנחה משמעותית ממחיר המחירון + הצעת מימון בתנאים אטרקטיביים ונוחים שיתאימו לך.
נניח ויש לך X סכום לתשלום ראשוני, אתה מבקש ליסינג מימוני ל- Y שנים ועם או בלי הלוואת בלון- אתה יכול לקבל את הרכב החדש שתבחר במחיר שאין לו תחרות
קיימת לך האפשרות לחסוך אלפי שקלים נוספים מההצעת ליסינג הטובה ביותר שלך.
אז אל תמהר לקנות רכב או לחתום על הלוואה בבנק או בחברת ליסנג, ציין פרטים, את דגם הרכב המלא, צרף את הצעת הליסינג שקיבלת ותקבל המלצה אטרקטיבית והצעה שתחסוך לך עוד כמה אלפים!!

Share

תגובה אחת על הפוסט “ליסינג מימוני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>