ביטוח

ניתן לחסוך בכל סוגי הביטוח.
לכל אחד קיים תיק ביטוחי כזה או אחר,
הרבה מאוד ביטוחים קיימים:
אם זה ביטוח פנסיוני, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא, ביטוח בריאות, ביטוח מחלות קשות, ביטוח לתרופות מצילות חיים, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי, ביטוח רכב, ביטוח לדו גלגלי, ביטוח רכב מסחרי, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח משולב חיסכון, קרן השתלמות, ביטוחים פנסיוניים לעובדים, ביטוח מסחרי, ביטוח ימי.
לעיתים אנשים אינם מודעים למרכיבים שונים או לכיסויים שונים בפוליסה בין אם קיימים או שחושבים שקיימים, לחשיבות של מרכיבאו כיסוי מסויים אם קיים או חסר,
אינם מודעים לעמלות השונות, לתעריפים, לכפילויות, לחוסרים.
מומלץ לעשות סדר! לרכז את תיק הביטוח עם כל הביטוחים, לוודא שקיימים כל הכיסויים החשובים והמתאימים, לערוך רישום מרוכז- אילו כיסויים קיימים, ואז ניתן לראות את התמונה האמיתית.
לאחר מכן מומלץ להתייעץ עם מומחה בתחום, להכיר כל פוליסה, מה היא בעצם מכסה ובאילו מיקרים. להשלים מה שחסר על ידי רכישת פוליסה מתאימה, ולבחון אם יש צורך בכפילויות באם קיימות כאלו.
לגבי תוכניות פנסיה, ביטוחי משכנתאות ותוכניות חיסכון למיניהם, קיימים הרבה משחקים עם תעריפי, אחוזי עמלות\לוחות סילוקין שונות, לכן חשוב ומומלץ לבדוק, להשוות ולהתייעץ.
לגבי ביטוחי הבריאות יש לשים דגש על בדיקת הכיסויים החשובים, לא לוותר על כיסויים, לעיתים אנשים לא מודעים לצורך האמיתי ולסיכון, כאן לא חוסכים!! חשוב להתייעץ עם סוכן מומחה בתחום.
לגבי ביטוחים אלמנטריים למיניהם – יש לבדוק גם את הכיסויים וגם את המחיר כי קיימים הבדלים בין חברות הביטוח.
חברות הביטוח מתמחרות את הביטוחים השונים ע"פ נתונים אקטואריים, לכל אחת יש את הניתוח שלה וע"פ זה בא התמחור, לדוגמא: גיל, מעשן\לא מעשן לביטוחי חיים ולבריאות, סוג הרכב וכמות גניבות באופן יחסי לדגם וחולי…לביטוחי רכב, מיקום, סוג הנכס והגנות לביטוחי דירה ועסקים.
יש חברות ביטוח שמתמחות\או מובילות בתחומים מסויימים ולכן בהמלצת סוכן הביטוח המתאים לפעמים עדיף לבחור לעשות סוג מסויים של ביטוח בחברה מסויימת ע"פ שיקולים שונים.

רשימת חברות הביטוח המובילות בישראל הפועלות בישראל: מגדל חברה לביטוח בע"מ, הראל חברה לביטוח בע"מ, הפניקס חברה לביטוח בע"מ, קבוצת איילון – איילון חברה לביטוח בע"מ, AIG איי אי ג'י ישראל חברה לביטוח בע"מ, אליהו חברה לביטוח בע"מ, הכשרת היישוב חברה לביטוח בע"מ, כלל חברה לביטוח בע"מ, שומרה חברה לביטוח בע"מ, מנורה מבטחים מנורה חברה לביטוח בע"מ, שלמה חברה לביטוח בע"מ, ביטוח ישיר איי.די.אי חברה לביטוח בע"מ, ביטוח חקלאי אגודה שיתופית מרכזית בע"מ, דקלה חברה לביטוח בע"מ.

גרגמל ימליץ למתעניינים על סוכנות ביטוח מתאימה ומתמחה בתחום הספציפי על מנת שתוכל\י לקבל את ההצעת ביטוח והצעת המחיר האטרקטיבית ביותר בשוק הביטוח ואת מוצר הביטוח הטוב ביותר, בחברת הביטוח המתאימה ביותר עבורך.
על מנת לקבל את ההמלצה של גרגמל לגבי סוכן\סוכנות ביטוח מתאימה יש למלא פניה עם פירוט לגבי תחום הביטוח, סוג הביטוח, עבור מי\מה הביטוח.

Share

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>